Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

News Історія ТМ «Lustdorf»- Відродження традицій!

Історія ТМ «Lustdorf»- Відродження традицій!

15.10.2015

Назва ТМ «Lustdorf» бере свій початок ще в 1805 році, коли в 12 милях на північний захід від Одеси було засновано поселення німецьких колоністів.

Спочатку це селище називали Кайзерхайм. Але якось до селища прибув правитель цього краю Дюк де Рішельє, який запам’ятався людям як веселий та добрий чоловік. І тоді селище перейменували в «Веселе селище», що по-німецьки – Люстдорф.

Німецькі переселенці мали гарний досвід вирощування виноградників і на новому місті стали удосконалювати свої навички. Так з’явились в Одесі перші виноградники з європейськими сортами винограду. Вже через 5 років завдяки старанням німецьких майстрів-виноробів з’явились перші вина. Згодом відмінні кліматичні умови , чудові вина та німецький сервіс зробили це селище курортом.

Сьогодні на цьому місці знаходиться відомий престижний район Одеси – Совіньон, який був названий іменем європейського сорту винограду, яких визрівав в цьому районі. На честь цього знаменитого поселення майстрів-виноробів і були названі вина ТМ «Lustdorf» .

News Історія ТМ «Lustdorf»- Відродження традицій!
Создание сайта